Již po třetí jsme se zúčastnili průvodu a letos dokonce v rekordní účasti - celkem se sešlo 27 aktivních hráčů a prokázali jsme, že již dávno nepatříme k malým klubům na Mostecku.

Většina z nás si po průvodu užila slavnosti až do pozdních odpoledních hodin na atrakcích, sportovištích či poslechem hudby.

Děkujeme všem za účast...

Muži končí ve 3. kole poháru

Každá cesta má svůj konec a našemu týmu skončila ve 3. kole poháru České Pojišťovny. Avšak tým se nemusí vůbec stydět za předvedenou hru, protože hráli vyrovnané zápasy se soupeři s mnohem vyšších lig.

Se soupeřem z Domažlic rozhodla především nezkušenost, která se projevila v nervozitě, nedisciplinovanosti a nedůslednosti. Proto jsme prohráli v konečném výsludku 3-7.

Pro tým je tento pohár velká zkušenost a nyní se začíná plně soustředit na ligu, kde je cíl jasně stanoven => POSTUP

PS: Děkujeme fanouškům a vzkazujeme "Florbalem za Most"

Vydřený postup do 3. kola

V neděli 4.9.2016 se kategorie mužů utkala v rámci ligového poháru České Pojišťovny proti Florbalové škole Plzeň. Zápas to byl velice dramatický až do úplného závěru a to i přesto, že naši vedli ve 3. třetině 6-3. Plzeňákům se totiž minutu před koncem podařilo srovnat na 6-6 a tím si vynutit prodloužení, avšak hned v 1. minutě nastavení jsme rozhodli a tím jsme postoupili do dalších bojů poháru. Soupeř byl technicky zdatnější, ale my jsme byli véce odhodlanější.

Následující kolo bude v neděli 11.9.2016 od 16:00 v SH Velebudice a to proti Domažlicím. Vstupné opět zdarma.

Zahájení tréninků na SVČ

Tréninky přípravky a elévů v SVČ začínají až dnem 13.9.2016. Tzn., první tréninkový den těchto kategorií je až 8.9.2016.

Ostatní kategorie začínají dle plínovaného rozpisu, tj. od 6.9.2016

Úspěch kategorie mužů

V termínu 27.-28.8.2016 se naše kategorie mužů zúčastnila ligového poháru České Pojišťovny a skončila ve skupině na vynikajícím 2. místě, což zajistilo postup mezi nejlepších cca 90 týmů z celkových 127 přihlášených. Hořkost porážky ukusili pouze s Plzní, načež následovaly dvě výhry a jedna remíza.

Následující kolo se sehraje na domácí půdě v SH Velebudice v neděli 4.9.2016 od 11:00. Vstupné je zdarma.

Rozpis zápasů

K družstvům byly přidány rozpisy zápasů. Stačí najet na "Týmy", vybrat daný tým a poté kliknout na "Zápasy".

LETNÍ SOUSTŘDĚNÍ 2016

Soutředění je úspěšně za námi a zde můžete najít krátký článek s fotogalerií:

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2016

Již brzy nás čeká výjezd do Libochovic. Všichni rodiče by měly dostávat průběžné informace emailem, pokud tomu tak není, tak kontaktujte sekretáře klubu Jana Rubáše.

J. Skála, 6.7.2016

ROZPIS TRÉNINKŮ 2016/2017

Zde si můžete stáhnout kompletní rozpis tréninků, který je platný na období 6.9.2016 až 31.5.2017.

ROZPIS DOMÁCÍCH TURNAJŮ

Již známe rozpis domácích turnajů jednotlivých kategorií, tak se o ně s Vámi hned podělíme: