Středa v SH Velebudice od 17:15 do 18:30 (VH)

Kdy: Sraz v 7:30 na parkovišti u Bowlingu nad vlakovým nádražím, Odjezd v 7:35.

Kam: SH Krupka, u stadionu 626, Krupka.

Zápasy: 9:00 Florbal Teplice 11:00 DDM Dynamo Teplice 13:00 DDM Teplice

S sebou: Energetickou tyčinku a ovoce

Potvrzení o účasti: SMS trenérovi se jménem hráče. Přidat informaci, zda jedete autem, nebo ne. Kolik volných míst v autě. Zaslat nejpozději do pátku 9.12.16 do 20:00. Nepotvrzení = automaticky náhrada jiným hráčem.

Startovné: 200kč

Ostatní: Žádné další informace

Nominace: Jan Braniš, Jan Červenka, Martin Foltýn, Jakub Jíra, Václav Křepela, Vojtěch Zienert, David Novák, Maxim Sarmin, Vojtěch Vorlíček, Lukáš Příhoda, Martin Piták

Turnaj v Ústí nad Labem - 16.10.2016

Informace:

Kdy: Sraz v 8:40 na parkovišti u Bowlingu nad vlakovým nádražím, Odjezd v 8:50.

Kam: SH PF UJEP Ústí nad Labem, České mládeže 360/08, Ústí nad Labem 10

Zápasy: 10:10 Florbal Ústí red, 11:20 Florbal Ústí white, 12:30 ASK Lovosice - LFP WHITE

Potvrzení o účasti: SMS hlavnímu trenérovi. Přidat informaci, zda jedete autem, nebo ne. Kolik volných míst v autě. Zaslat nejpozději do soboty 15.10.16 do 15:00.

Nominace: Jan Braniš, Jan Červenka, Martin Foltýn, Jakub Jíra, Václav Křepela, Vojtěch Zienert, David Novák, Ivo Popadinec

Turnaj v Podbořanech - 2.10.2016

FBC SVČ Vipers Most - TJ Mocní Tuleni Podbořany yellow 4:8 (1:6)

Bodování: Zienert 2+0, Křepela 0+2, Červenka 1+0, Jíra 1+0

Průběh zápasu: Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, kdy už po pár vteřinách svítilo na časomíře skóre 1:0. To nám ale paradoxně uškodilo a celý první poločas jsme dále tahali za kratší konec provazu. Po poločasové promluvě k hráčům a jejich bojovném výkonu jsme stačili výsledek pouze korigovat a konečné skóre nakonec odráží průběh celého zápasu.

FBC SVČ Vipers Most - FBC DDM Kadaň Blue 4:5 (2:3)

Bodování: Červenka 3+0, Zienert 1+2, Křepela 0+2

Průběh zápasu: Po minutě prvního poločasu vedla Kadaň 0:3 a další nepovedený vstup do zápasu byl na spadnutí. Naštěstí jsme korigovali do konce půle na 2:3. V druhém poločasu naši kluci zabojovali a po otočce na 4:3 to vypadalo velmi nadějně. Po srovnání Kadaně na 4:4 jsme si vytvořili drtivý tlak (2 nastřelené tyče a 3x sami na brankáře). Ale jak to tak občas bývá, soupeř nás z ojedinělé šance 40 sekund do konce zápasu potrestal. Škoda. Klukům ale velké díky za bojovnost a obětavost.

FBC SVČ Vipers Most - FBC DDM Kadaň Red 14:0 (5:0)

Bodování: Červenka 2+7, Zienert 5+1, Jíra 3+1, Braniš 2+1, Křepela 2+0, Nagy 0+1

Průběh zápasu: Po předchozích dvou nezdarech jsme poupravili lajny a do zápasu jsme vstoupili s velkou chutí konečně urvat vítězství. Po první minutě a skóre 2:0 se naši kluci uklidnili a nadále již kontrolovali průběh celého zápasu a přidávali jednu krásnou branku za druhou. Gratulace našemu brankáři za jeho první vychytanou nulu v sezóně :)

FBC SVČ Vipers Most - TJ Mocní Tuleni Podbořany Blue 14:7 (8:4)

Bodování: Červenka 7+2, Zienert 3+5, Křepela 3+0, Braniš 0+3, Jíra 1+0

Průběh zápasu: Začátek zápasu a na časomíře svítí skóre 1:4 pro Podbořany. Nevěřili jsme vlastním očím. Jako kdyby nastoupil jiný tým. Žádný pohyb ani bojovnost. Kdekoho mohlo napadnout, že nás čeká další těžký zápas. Důrazně jsme vysvětlili hráčům, že takhle to dále nepůjde a že se musíme zlepšit. Nevěřili jsme vlastním očím podruhé a s námi ani domácí Podbořany namlsaní úvodními minutami. Za neustálého povzbuzování trenérů a fandění všech rodičů jsme utrhli šňůru 9 gólů a otočili stav zápasu na 10:4. Po zbytek zápasu se kluci již florbalem bavili a přidali další pěkné branky.

Závěrem bychom chtěli poděkovat jménem trenérů a hráčů všem rodičům, kteří se postarali v Podbořanech o nejhlasitější support. Hlavně díky Vám se dokázali kluci oklepat z úvodních dvou proher a následně vybojovat dvě krásná vítězství. Děkujeme!!!